сайт Непоседа магазин в Киеве

Ергономічні меблі для школяра

Письмовий стіл для школяра може бути ергономічним 


Шкільний вік - пріод прискореного зростання всіх систем і органів дитини. Поряд з розумовим розвитком вдосконалюється розвиток фізичне - зокрема постава, скелетно-м'язовий корсет. дитина більшу частину доби проводить за навчанням - в школі сидячи за партою, а вдома - виконуючи завдання за зручний ортопедичним регульованим письмовим столом. 
 
Ортопеди дають чіткі рекомендації для облаштування посадкового робочого місця дитини за партою будинку, які сформульовані в Міністерстві зоров'я України. Таким чином, характеристики столу для школяра по висоті зазвичай від п'ятдесяти до сімдесяти п'яти сантиметрів. І якщо в школі ці правила більш-менш регламентуються, то в домашніх умовах їх створити не завжди дотримуються. Як же створити оптимальні умови для школяра, уберегти його від викривлення постави і створити оптимальні умови для занять вдома за столом - партою? 

стол для школьника
 
На здоров'я своєї дитини економити не вийде, тому слід звернутися до вибору нехай і не найбільш дешевого, але підходящого по росту дитини столу або парти-растишка. Існують спеціальні ергономічні або іншими словами регульовані столи для школярів. 
 
Ціни на такі письмові столи для школяра зазвичай оптимальні, але не ціною головна перевага. Вони здатні створити умови для найбільш вдалої посадки дитини під час читання і письма. Столи відповідають заданим п'ятдесяти -семідесяті п'яти сантиметрам, можна самостійно регулювати, чого не дозволить зробити звичайні меблі.Ергономічні столи ще називають столи-растишки, тобто їх висоту ви зможете змінювати під збільшується зростання своєї дитини. 

мебель подростку. письменный стол
 
Ергономічний стіл для школяра зручний ще й тим, що положення стільниці змінює нахил, наприклад можна змінити нахил , коли дитина малює, і зробити його іншим, коли пише або читає. Заняття за таким столом менш стомлюючі, ергономічна модель розвантажує шийний отелення хребта. Дитина менше горбиться, зберігаючи поставу. Все ситеми взаємопов'язані між собою і не можна не відзначити, що ергономічний стіл допоможе зменшити навантаження не тільки на хребет, але і збереже зір. 
 
Столи часто називають столи-парти або парта трансформер. Саме вони як не можна краще відповідають вимогам до, що пред'являються до дитячих меблів. Важко придумати найбільш вдале виконання, в якому поєднується зручність, простота у використанні, а найголовніше загальні рекомендації Мін здоров'я, перд'являемие до меблів для дитини-підлітка.

Телефон 1(099) 043-03-01
Телефон 1(063) 700-22-35
Яку купити парту для першокласника для будинку

Яку купити парту для першокласника для будинку

Парта потрібна як під час дошкільної підготовки так і в школі.

Парта стіл Розумник (Папа Карло)

Парта стіл Розумник (Папа Карло)

Регульована парта стіл «Розумник» подобається татам

Письмовий стіл і стілець для школяра по знижці

Письмовий стіл і стілець для школяра по знижці

Восени 2020 роки ми проводимо акції продажу меблів для дітей шкільного віку.  Стіл і крісло Ви купуєте з корисними подарунками і за ціною зі знижкою.

Tags Письмовий стіл для школярка