сайт Непоседа магазин в Киеве

Фізичне виховання дітей 2 і 3-го року життя

Фізичне виховання дітей 2 і 3-го року життя


Для дітей другого і третього року відкриваються нові можливості у фізичній активності і розвитку дитини. Ваш малюк з безпорадного новонародженого перетворився в самостійну розумну особистість.
Міцно піднявшись на власні ніжки, навчившись ходити, непосида весь час знаходиться в русі, цікавості його немає меж. Це з одного боку, приносить багато радості самому малюкові і його батькам, з іншого боку - викликає чимало хвилювань і турбот. важливо, щоб дитина була, по можливості, вільний в своїй фізичній активності і експериментах.
Бажано прибрати вище все небезпечні або цінні предмети, і дозволити дітям грати в своєму «навчальному» просторі.
Комплекс фізичного розвитку дитини Liana-1/2

Комплекс фізичного розвитку дитини Liana-1/2

Уміння рухатися не передається у спадок, а формується в залежності  від умов, в яких росте дитина. Чому одні діти не вміють повзати і відразу починають ходити, інші - малорухливі і вважають за краще сидіти, треті - починають плавати ще в дитячому віці? дуже і дуже багато залежить від свідомого ставлення батьків до процесу виховання. Саме тому бажано вже з 3 місячного віку викладати дитину на підлогу, надавши йому можливість до навчання пересуватися самостійно. А на другому-третьому році життя батьки зобов'язані надати дитині умови, які сприятимуть активним ігор і зміцненню м'язового корсета крихти, адже організм стрімко росте і хребет вимагає міцних м'язів. Дуже корисним придбанням в дитячу буде спортивний куточок або шведська стінка.
Дорослі повинні всіма доступними шляхами сприяти розвитку і вдосконалення тих рухів дитини, які будуть йому необхідні при самостійних іграх будинку або на прогулянці.

Дитячий спортивний куточок Трикутник піклера від 2 міс. 65 см з гіркою (лак)

Дитячий спортивний куточок Трикутник піклера від 2 міс. 65

Наводимо серію вправ, які рекомендуємо виконувати разом з малюком:

           Ходьба по «вузькій доріжці»


Спортивний куточок дитячий Трикутник Піклер від 2 міс. 80 см з гіркою (колір)

Спортивний куточок дитячий Трикутник Піклер від 2 міс. 80

 

 На підлозі позначте крейдою (мотузками, палицями, можна використовувати малюнок килима) доріжку шириною 30 см. Надалі «доріжку» слід поступово звужувати до 20-10 см.
Запропонуйте дитині самостійно пройти по ній, зберігаючи рівновагу.
Звертайте особливу увагу на положення стоп при ходьбі: лінія опори повинна проходити через п'яту і другий палець, внутрішній край стопи злегка піднятий.

            Вправа для дітей Ходьба по гімнастичній лаві

Добре, якщо є можливість встановити вдома гімнастичну лавку або невисоку лавочку. Якщо немає, то ці вправи робіть під час прогулянки, використовуючи «колоду» на дитячому майданчику, стовбур лежить на землі дерева, і т. п.
Для початку допоможіть дитині йти по лавці, підтримуючи його за руку. Але не варто занадто «опікати» дитини, діти в цьому віці прагнуть до самостійності.

            Ходьба з предметами

Якщо дитина добре освоїв ходьбу по гімнастичній лаві, то можна запропонувати йому пройти, утримуючи в руках м'яч, кеглі і т. п.

          Гімнастичну вправу для дітей Ходьба в різному темпі
Спортивний куточок-трансформер Strong для дітей

Спортивний куточок-трансформер Strong для дітей

Підготуйте малюка до завдання. Для цього посадите його перед собою і попросіть показати свої ніжки. Коли дитина підніме ноги, скажіть, що ніжки у нього маленькі, але бігають швидко.
Маленькі ніжки
Бігли по доріжці.
А у ведмедя (слона) ноги великі, а ходить він повільно.
Великі ноги
Йшли по дорозі.

Створивши образи легкого і швидкого, повільного і важкого руху, запропонуйте малюкові пограти. Діти із задоволенням ходять і бігають в Відповідно до слів приспівки і ритмом мелодії.

         Гімнастичну вправу для дітей Перешагіваніе через перешкоди

Навчіть дитину ходити, високо піднімаючи ноги, як «чапля».
До чого трава висока.
Те кропива, то осока.
Бери вище ноги,
Якщо йдеш не по дорозі.


Дитячий спортивний комплекс для квартири Карамелька Plus 3

Дитячий спортивний комплекс для квартири Карамелька Plus

Накресліть на підлозі крейдою дві паралельні лінії на відстані 10-20 см (або покладіть дві паралельні палички). запропонуйте малюкові переступити через них кілька разів.
Якщо у Вас є спортивний куточок Ліана, Можна, поклавши на підлогу драбинку, провести дитини всередині драбинки по підлозі, переступаючи через сходинки. Потім проведіть його по сходах від одного кінця до іншого.
Попросіть малюка переступити через невисокий предмет (10-15 см).
Якщо цю вправу виконується добре, ускладніть його, розмістивши на підлозі кілька перешкод.

На прогулянці стежте, щоб дитина не човгав ногами, вчіть його переступати через невисокі горбки, камінчики, і вам не доведеться мазати зеленкою розбиті коліна.
Якщо ви піднімаєтеся з дитиною по сходах, не поспішайте, які не тягніть його нетерпляче за ручку. Нехай малюк піднімається сам, спочатку приставним кроком, а коли підросте - змінним.

Читайте в наступних замітках інші гімнастичні вправи для дітей ...


У нас на сайті https://nepoceda.kiev.ua великий вибір! Потрібна консультація? Тоді телефонуйте 063 700 22 35

Дитяче фізичне виховання

Спортивні куточки дітям з 4 років

Спортивні куточки дітям з 4 років

Перед розпродажем ми прігтовілі привабливі пропозиції на комплекти дитячих шведських стінок з матом і брусами!