сайт Непоседа магазин в Киеве

Як змусити дитину більше рухатися?

Як змусити дитину рухатися?Як правило, багато батьків стикаються з проблемою довгого сидіння їхніх дітей за комп'ютером. І це не дивно, адже сьогодні створюється стільки цікавих комп'ютерних ігор, що дитині набагато цікавіше проводити час перед комп'ютером, ніж на вулиці. Для вирішення цієї проблеми була створена новинка під назвою.

Фактично GeoPalz є шагометр, тобто, він підраховує кількість пройдених кроків за день. Потім в кінці дня пристрій підключається до комп'ютера, і дані завантажуються на сайт GeoPalz в профайл користувача. Кількість кроків перекладається в милі / окуляри, які потім можна обміняти на різні реальні призи, які будуть доставлені додому. Крім того, дитина може отримати грамоту, роздрукувати і повісити її на стіну в своїй кімнаті.

На сайті також є можливість розсилки отриманих даних батькам юних «мандрівників», щоб батьки могли стежити за тим, наскільки далеко від будинку гуляє їхня дитина. Цікаво, чи буде така іграшка вартістю $ 20.00 дійсно цікава дітям, і змусить вона їх піднятися з дивана. Також можна придбати будь-які інші іграшки спортивного характеру або встановити в будинку спорткомплекс з максимальною кількістю ігрових і спортивних елементів.

У нас на сайті https://nepoceda.kiev.ua великий вибір! Потрібна консультація? Тоді телефонуйте 063 700 22 35
 

Змусити дитину рухатися

Ігри та фіз вправи з дітьми до 3 років

Ігри та фіз вправи з дітьми до 3 років

Продовжуємо публікації серій вправ та ігор для зміцнення організму дитини.