сайт Непоседа магазин в Киеве

Письмовий стіл гарної якості

Парта трансформер для школяра додому від ТМ Меалюкс 

 
Сьогодні дитячі письмові і комп'ютерні столи затребувані як ніколи раніше. Парта-трансформер для будинку - це стіл, висоту та інші параметри якого можна регулювати так, щоб забезпечити комфортні умови для навчання та інших занять для дітей будь-якого віку і зростання. 
При виборі парти-трансформер потрібно прагнути отримати максимальну якість при розумною ціною. Вартість парти багато в чому залежить від її розмірів, країни, де було виготовлено виріб, бренду та використаних матеріалів.


Найпопулярнішими матеріалами для парт-трансформерів є: 
 • деревина - висока міцність і безпеку для здоров'я, зручність при ремонті, тактильний комфорт і модифікації столу; 
 • плити МДФ - дуже недорогі, можуть добре виглядати, але поступаються деревині за характеристиками; 
 • ДСП - коштує недорого, але швидко зношується і може бути небезпечний для здоров'я. 
 
Шкільні парти-трансформери для дома повинні бути міцними і комфортними, регулюватися (висота, кут нахилу робочої поверхні), мати зносостійке покриття, додаткові ящики і полиці. Розміру поверхні столу має вистачати для розміщення всього, що необхідно для навчання (в т.ч. для розміщення відкритої зошити або ноутбука). 
 
Рекомендується Меалюкс, щоб висота робочої поверхні столу знаходилася на рівні трохи нижче грудної клітки сидить дитини школяра (вік від 5-6 років). При можливості слід регулювати висоту не тільки столу, але і стільця.
парта трансформер
 
У нашому магазині Непоседа завжди можна придбати сучасні зростаючі парти-трансформери для дитячої кімнати школяра, зручні для письма, малювання, роботи з ноутбуком і особистих речей. Асортимент парт з дерева, МДФ і ДСП підібраний виключно з якісних столів, перевірених часом і нашими покупцями. Відгуки на столи Меалюкс завжди хороші і захоплені, дітям подобається сидіти за красивою партою, в якій є що відкрити, куди заховати зайве. Простота регулювання висоти і кута нахилу і безпека цієї маніпуляції для школяра порадує і батьків і дітей.