сайт Непоседа магазин в Киеве

Парти столи і стільчики Понді в Києві

Парти столи і стільчики Понді в Києві

Ваш малюк підростає і незабаром відправиться в перший клас! Тому про організацію робочого місця для школяра будинку слід подбати вже зараз. Це дуже важливо зробити до того, як дитина піде в школу. Він встигне усвідомити, що у нього починається новий період в житті.

В якості робочого місця для молодшого школяра найкраще купити дитячу парту. Парта може виконувати різні завдання. Ваш малюк буде займатися на ній особистими справами, і робити уроки. Кращим варіантом серед дитячих парт на сьогоднішній день є парта Демі.

Щоб не заплутатися давайте розберемося в моделях.

Парта класична без додаткових поличок і ящиків (Модель 14), стіл Понд тільки з 1 задній поличкою (Модель 14-01), парта стіл ДЕМІ з 2 полицями ті задньої і бічний (Модель 14-02) і парта дитяча з задньою полицею-приставкою і двома ящиками (Модель 15-04).


Чому дитячі столи парти Понді? Тому, що це унікальні парти, що поєднують в собі масу важливих достоїнств, які слід враховувати при виборі робочого місця для своєї дитини.

Цікавим фактом є і те, що парти в модельному ряду ДЕМІ є з робочою поверхнею довжиною 120см, при цьому стільниця розділена на дві половини. І коли на одній дитина пише і працює, друга нерухомо може бути використана для горизонтальної фіксації різних речей. Це дуже зручно.

Наприклад, висока якість виконання. У цих парт йде продумана система регулювання, до речі дуже проста і будь-яка мама самостійно зможе відрегулювати за віком дитини як стіл так і стілець.

       Наприклад: на ніжках нанесена вікова розмітка, по якій встановлюйте правильну висоту стільниці. У стільця змінюють висоту сидіння, спинка і глибина посадки на сидушке!

    У Парт Понді є маса дрібних корисних пристосувань. Наприклад підставка для книг-вона ж лінійка. Гачки для сумки-портфеля. Полиці для монітора комп'ютера які можна ставити з будь-якого боку (зліва і справа). Є ємність для зберігання канцелярського приладдя.

Так саме ці парти відрізняються своїми ергономічними властивостями, що дозволяють сформувати правильну поставу (що дуже важливо для кожної дитини), і сприяють профілактиці сколіозу.

Крім того хочеться відзначити такі переваги:
• додаткові елементи для зручності організації робочого місця
• зручно працювати на комп'ютері
• надійність комплектуючих і самої парти
• простота в експлуатації та догляді, регулюються по висоті полички

Так само слід врахувати той момент, що з дитинства дитина повинна сидіти за партою, яка буде відповідати його росту. А Парти Понд в Києві дозволяють, завдяки своїм технічним характеристикам, регулювати кут нахилу стільниці, і вибрати оптимальне положення малюка за столом під час занять. Крім того, парта може «рости» разом з вашою дитиною.

Дитячі парти в Києві ви зможете купити в магазині Непоседа. Там вам запропонують кілька варіантів на вибір. Перший варіант парти Демі - базовий, представлений зручною партою без поличок, і укомплектований стільцем. Другий варіант являє собою парту з задньої поличкою для канцелярського приладдя, так же укомплектований стільцем.
Третій варіант Парти Понді в Києві є повноцінним багатофункціональний робочий стіл для дітей, обладнаний двома поличками, і, звичайно ж, зручним стільцем.

           Отримати консультацію та замовити парту можна по тел 099 043-03-01

Вибір парти для дитини дуже важливий і відповідальний момент. Магазин Непоседа пропонує парти різноманітних кольорів. Є парти, розфарбовані для хлопчиків, є і колірна гамма і для дівчаток. Можна придбати парту нейтрального кольору з сірими ніжками. Все залежить від ваших побажань і потреб дитини.

У нас на сайті https://nepoceda.kiev.ua великий вибір! Потрібна консультація? Тоді телефонуйте 063 700 22 35
 

Київ парти Понді

Парти ДЕМІ огляд і корисна інформація

Парти ДЕМІ огляд і корисна інформація

Огляд парт трансформерів для дітей 3-18 років