сайт Непоседа магазин в Киеве

Послуги сборки та монтажу майстрами Непоседа

Послуги Монтажу обладнання в Києві та області


Ви можете замовити у нас професійну зборку та установку спортивних та ігрових комплексів, гірок, гойдалок, шведських стінок, батутів і дитячих меблів, куплених в нашому магазині Непоседа. Це дозволить вам не тільки зберегти час, сили, нерви, а й заощадити гроші. 
 
Професійна збірка і установка гарантують, що виріб буде «працювати» як треба і ви будете користуватися ним довго і щасливо. 
 Сборка и установка детских площадок в Киеве Украина

Чому краще доручити монтаж професіоналам 

Якщо ви збираєте і встановлюєте, наприклад, дитячі спортивні комплекси самостійно, то є ризик припуститися помилки. Помилка може привести до поломки. Якщо поломка сталася протягом гарантійного терміну, то виробник має право відмовити в безкоштовному ремонті або заміні вироби. Виробник може розцінити неправильний монтаж як причину поломки (найчастіше вона такою і є). 
 
Якщо складанням і установкою займаються майстри, і якщо вони допустили помилку, то вся відповідальність лягає на нас. І вже нам доведеться за свій рахунок або ремонтувати виріб або міняти його на новий. Головне вчасно зафіксувати факт псування і звернутися з фото або відеоматеріалами, які доводять факт помилки майстра і псування товару, до нас. 
Услуги сборки и монтажа деревянных площадок и качелей

Терміни надання послуг (як швидко наші монтажники приїдуть) 

Ми намагаємося виконати монтаж прямо в день доставки. Тобто, як привезли, так і зібрали, встановили. Але все залежить від ваших обставин і складності проекту. Скажіть, який день і час вас влаштовують, і ми скорегуємо наші плани. Але довго чекати в будь-якому випадку не доведеться. 
 

Скільки часу займає монтаж дитячого обладнання

Все залежить від складності конструкції. Простий спортивно-ігровий комплекс з однієї шведської стінки можна зібрати і встановити за 1,0-2 години. На складний ігровий дитячий спортивний комплекс з декількох секцій може піти 3-4 години. На зібрати вуличний батут з сіткою - від 1 години до 4 годин (залежить від моделі і розміру). Дитячі майданчики ми збираємо за 0,5-2 дня. На монтаж і збірку вуличних гойдалок - кілька годин і так далі. 
 
Вуличні стаціонарні комплекси, якщо є необхідність в бетонуванні підстави, встановлюються протягом 1-2 днів. Потрібен час, щоб розчин затвердів. 
 

Скільки коштують послуги установки дитячих майданчиків

Для кожного виробу вартість монтажу, настройки різна. Все залежить від складності самої конструкції дитячого майданчика. Щоб простіше було вважати - орієнтуйтеся на вартість рівну близько 10% вартості обладнання або меблів. Бувають випадки коли ціна нижча, а у випадку з вуличними дитячими майданчиками, які вимагають бетонування - сума може вирости до 15-20%. 
 

Збірка і установка дитячого ігрового майданчика та спортивного обладнання 

 
Благоустрій дитячих майданчиків - важливе завдання як для органів муніципальної влади населеного пункту, так і для будь-якого батька, що піклується про свою дитину. Гойдалки, гірки, каруселі, пісочниці, спортивне обладнання сприяють правильному фізичному розвитку малюків і підлітків. Благоустрій дитячих майданчиків на території шкіл, садочків і парків відпочинку - завдання міської влади, в той час як власники приватних будинків і дач можуть встановити невелике містечко прямо у себе у дворі. Де б ви не планували розташувати ігровий комплекс, важливо довірити його виробництво і установку професіоналам. 
 

Де встановити дитячий майданчик.Умови рельєфу 

Безпечна дитячий майданчик повинна мати плоский рельєф, ухил не більше 5%, відсутність підземних комунікацій, хорошу освітленість, відсутність сторонніх предметів і елементів і перебувати на видаленні від проїжджої частини, бажано огорожу. 
Рекомендовані покриття: газон, пісок, дрібна крихта, гумові ударогасящіе спеціальні покриття. Для майданчиках знаходяться в громадському користуванні застосування ударогасящего покриття є обов'язковим! 
Неприпустимі такі види покриття для дитячого майданчика: бетон, асфальт, тротуарна плитка, щебінь, глина. 
Зібрати та зацементувати майданчик для дітей

Установка шведських стінок в Києві 

 
У нас ви можете не тільки купити шведську стінку, але і замовити професійну установку. 
У більшості випадків, при наявності інструменту, збірка і установка стінки не викликає складнощів. Але бувають ситуації, коли на це немає часу або в квартирі немає перфоратора. 

Вартість і умови установки шведської стінки 

 - Вартість установки простої шведської стінки з дерева під ключ порядку 400-500грн. 
Монтаж шведських стінок Київ замовити
В цю вартість входить: 
1. Підйом на поверх. 
2. Збірка каркаса шведської стінки 
3. Складання комплектуючих на шведську стінку 
4. Одягання навісних елементів 
5. Монтаж шведської стінки до стіни. 
 
 - Весь необхідний інструмент наш майстер приносить з собою. 
 - Стіна, на яку встанов

Собрать детскую мебель. Вызов мастера

Від чого залежить вартість складання меблів? 

 
Вартість складання дитячих меблів, ліжка машинки, столу, двоповерхових ліжок з дерева тощо залежить від виду і складності складання меблів. Наприклад, часу і зусиль на складання кухні потрібно набагато більше, ніж для збирання тумби або столу. Стандартні меблі або виготовлена ​​на замовлення. Так як меблі, виготовлені на замовлення, є «порізані дошки», вона вимагає доведення, розмітки, фрезерування, сверловки, відповідно подібну роботу може виконати тільки дуже досвідчений майстер. Такі меблі збирається набагато довше і, отже, вартість збірки таких меблів вище, ніж збірка готових меблів, купленої в магазині. Кількість збирається меблів. При великих обсягах ми надаємо знижку. Відстань від Києва. Час збірки. У свята або в нічний час вартість збірки вище. 
Зібрати дитячі меблі. Виклик майстра 
 

Турбота про клієнта до і після реалізації проекту 

 
В умовах, коли дитяче ігрове обладнання, яким займаємося ми, не підлягає поки обов'язковій сертифікації в Україні, ми пішли не безпрецедентний крок і почали добровільну платну сертифікацію технологій і матеріалів, які використовуємо при складанні та встановлення ігрових майданчиків і дитячих лабіринтів. Ми розуміємо і відчуваємо всю високу міру відповідальності. 
Теги: доставка і збірка, Монтаж дитячого майданчика, Дитячі майданчики, Гойдалки, Батути, Шведські стінки.

Наші контакти знаходяться у верхній частині сайта, також продублюємо їх тут:
Телефон 1(099) 043-03-01
Телефон 1(063) 700-22-35
Телефон 1(067) 548-63-13