сайт Непоседа магазин в Киеве

Вітаємо в магазині Непоседа

Про нас


Магазин Непоседа працює на ринку України з 2009 року і успішно розвиває такі напрямки, як дитячі товари для активного дозвілля та гри, спортивні товари, а також домашні меблі для дітей різного віку. Головний офіс та склад компанії знаходиться у місті Київ.

Нашими клієнтами є як роздрібні покупці, так і кампанії (юридичні особи). По ряду напрямків ми пропонуємо комплексне рішення для покупця, знімаючи з вас необхідність займатися питаннями доставки, збирання, монтажу. Це зручно та економічно вигідно для вас.

Купуючи в магазині Непоседа, Ви можете бути впевнені, що можете замінити або повернути товар у визначені Законом терміни та на умовах згідно із Законом із Захисту Споживача. Перед оформленням покупки, ознайомтеся з умовами Обміну та Повернення товарів у відповідному розділі нашого сайту. Магазин працює тільки з перевіреними та надійними постачальниками, про яких покупці добре відгукуються. Наша продукція має сертифікати якості та гарантії.

Наш успішний та величезний досвід роботи в галузі дитячих товарів дозволяє зі знанням товару грамотно та оптимально надавати консультацію, порадити, допомогти з вибором. Післяпродажне обслуговування нашими спеціалістами не залишить Вас у моменти, коли можуть виникнути питання при складанні, догляді та обслуговуванні придбаної у нас продукції, ми завжди на зв'язку або по телефону, електронною поштою або через месенджери.

​​​Замовлення магазин Непоседа доставляє в будь-яке місто України ― Київ, Одеса, Полтава, Дніпропетровськ, Львів, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Харків, Черкаси, Миколаїв, Чернігів, Запоріжжя, Херсон, Кропивницький та багато, багато інших дрібних і дуже невеликих – будь-яким зручним для Вас способом. Дитячі товари можна купити на нашому сайті Непоседа через Інтернет або зателефонувавши менеджеру.