сайт Непоседа магазин в Киеве

Дитячі майданчики з дерева

Дитячі майданчики стали краше і міцніше


Кожен з нас хоча б раз замислювався про те, що наявність в будинку дітей передбачає організацію їх часу та простору. Своя дитячий майданчик - найкраще рішення, яке ви можете прийняти. 
Комплекс з натурального дерева зі своїми гойдалками, лазелкамі і спортивним куточком не тільки гармонійно впишуться в інтер'єр, але і будуть місцем, в якому ваші діти зможуть веселитися і грати, а що найголовніше - буде безпечно. 
красивая детская площадка 
 
Як же вибрати ту саму безпечну площадку? 
 
 
1. Якщо в будинку декілька дітей різного віку, то гойдалки варто підбирати або з регульованою висотою, або зупинитися на варіанті з двома секціями, щоб і малюк і доросла дитина почували себе комфортно. Також вони повинні бути зручними. Виберіть м'яке знімне сидіння або комфортну форму сидіння з пластика. 
 
2. Конструкція повинна бути максимально міцною. Не можна допускати, щоб якісь конструкції при з'єднанні гойдалися або скрипіли, краще ще забетонувати конструкцію в землю. Це безпека ваших дітей. 
 

Купить детскую площадку

3. дах грає величезну роль в безпеці, терміні служби і естетичному вигляді конструкції. Чес вона вище, тим краще. Що запобігатиме потраплянню дощу на поверхню і не потрібно буде приймати незручну позу, щоб пройти по місту. 
 
4. Гірка повинна бути з міцного пластику, щоб уникнути її швидкої поломки і травматизації 

заказать детскую площадку горку качели
На закінчення хотілося б сказати, що на дитячому майданчику не варто занадто економити, оскільки це забезпечить безпеку ваших дітей і дозволить майданчику радувати вас довгий час.