сайт Непоседа магазин в Киеве

Знижки постійним клієнтам в Непоседа

Знижки та бонуси в магазині Непоседа 

 
У нас для вас відмінна новина! Інтернет-магазин Непоседа дарує знижки для постійних покупців. Тепер є можливість отримати додаткову знижку на наступну покупку. 

Які види знижок бувають в нашому магазині: 

Знижка постійного покупця - при повторній покупці в магазині Непоседа, наші лояльні покупці мають право на додаткову знижку в розмірі від 1 до 5%. Розмір знижки залежить від категорії товару та його ціни. Наприклад, якщо замовляється товар вже продається на сайті зі знижкою, магазин запропонує 1-2% додаткової знижки, а якщо в каталозі ціна не знижена - то від 2 до 5%. 
 
Загальна знижка - це знижка, на певний товар з нашого каталогу, діюча на даний момент і зазначена в самому товарі незалежно від того Постійний ви клієнт або робите покупку в нашому магазині вперше. 
 
Знижка за кількість При купівлі певної кількості продукції, покупець отримує індивідуальний розмір відсотка знижки на розсуд адміністрації магазину. ** Діє не на всі групи товару і не підсумовується з товарами з розділу Розпродаж. 
 
Асортиментна знижка надається певної категорії товарів, пов'язаних між собою. Наприклад, при покупці дитячого спортивного комплексу для будинку вам надається знижка на покупку гімнастичного мату або гамака. 
 
Знижка за умови доставки / поставки застосовується тоді, коли покупець замовляє доставку замовлення Новою поштою або Автолюксом, і не надається якщо покупець вивозить товар з роздрібного складу в Києві самостійно.
 
Сезонні знижки Магазин Непоседа часто влаштовує розпродажі після закінчення сезону активних продажів. Час початку розпродажів визначається в залежності від сезонності товару. Про ці знижки магазин повідомляє в розділі Акції та знижки. 
 
Прихована знижка не надається в грошовій формі, а передається покупцеві у вигляді безкоштовної доставки. Такі знижки можуть бути надані на ліжко-машинки, деякі пластикові будиночки, останні одиниці товару на складі. 
 
Особлива знижка являє собою знижку за відносини і надається деяким клієнтам за особливі заслуги в рамках тих чи інших процедур . 
 
Знижки для певної категорії потенційних клієнтів, наприклад, для дизайнерів, виконробів, багатодітних сімей, сімей з дітьми інвалідами.

Переходьте за посиланням на картинці, щоб побачити усі товари зі знижками

Знижки в магазині Непоседа