сайт Непоседа магазин в Киеве

Спортивна гімнастичная драбинка для дітей та дорослих

Спортивна стінка для дітей

Навіщо потрібна дитяча спортивна стінка
Якісна добротна спортивна стінка для дітей - відмінний спосіб забезпечити гармонійний фізичний розвиток вашої дитини. Займатися зі спортивної стінкою завжди захоплююче, весело і корисно для організму, що росте. Якщо ви шукали, чим порадувати дитини і дати вихід невичерпної енергії - спортивні стінки це те що потрібно! Встановіть міні-спорткомплекс в дитячій кімнаті, і у вашого чада завжди буде можливість зробити гімнастику, зарядку в домашніх умовах, тренувати різні комплекси вправ і просто весело і з користю провести час. Займатися на такий стінці можна самостійно і навіть в компанії друзів!
Купить детскую шведскую стенку в Украине
Види спортивних стінок
Спортивна стінка може бути пристенной, распорной, модульної - все залежить від уподобань дитини та батьків, розмірів кімнати і від того, яке місце ви відведете для її установки. Стінка може включати турніки, поперечини, сходи, кільця, батути, баскетбольну корзину і інші снаряди, і можуть бути навіть суміщені з двоярусною ліжком або ліжком-горищем для зручності та економії простору в кімнаті.

В наявності ви знайдете стінки-трансформери, які при бажанні можна змінити, скомпонувати і доповнити іншими елементами. Багато моделей спортивних стінок можна використовувати і дорослим, як вони витримають вагу до 100 кг - ви зможете займатися спортом вдома разом з вашими дітьми!

Металеві або дерев'яні спортивні стінки від провідних світових виробників легко можна вибрати з величезного асортименту на нашому сайті.

Ви отримаєте консультацію фахівця з підбору товару, відповідного вам за розміром, наповненню, ціною.

Будь-яке замовлення ми доставимо кур'єрською службою по Києву і в будь-яке місто України.
Спортивні куточки дітям з 4 років

Спортивні куточки дітям з 4 років

Перед розпродажем ми прігтовілі привабливі пропозиції на комплекти дитячих шведських стінок з матом і брусами!

Спортивні куточки малюкам

Спортивні куточки малюкам

Ви правильно оцінюєте важливість раннього фізичного розвитку своєї дитини.

Спортивні комплекси малюкам

Спортивні комплекси малюкам

Як вибрати спортивний комплекс дитині? На що звернути увагу?