сайт Непоседа магазин в Киеве

Скелодром вуличний

Стрелка вниз
Стрелка вниз
Траверсна стіна «Кроки»

Траверсна стіна «Кроки»   Траверс «Кроки» - горизонтальні пластини ..

3 800 грн.

Дитячий вуличний cкалодром «Скала» зелений колір

Дитячий вуличний cкалодром «Скала» Розмір: 2,5х2,0 м. Вага: 25 кг. Максимальна вага к..

8 990 грн.

Дитячий вуличний cкалодром «Скала»

Дитячий вуличний cкалодром «Скала» Вуличний скалодром «Скала» - один з кр..

8 990 грн.

Скалодром Еверест (вуличний)

Скалодром Еверест (вуличний) Вуличний скалодром може стати відмінним що розвиває тренажером і кор..

19 990 грн.

Дитячий скалодром Альпи (вуличний)

Дитячий скеледром Альпи (вуличний) Вуличний скеледром може стати чудовим розвиваючим тренажером..

34 700 грн.

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Скалодром вуличний для дитячого майданчика


Діти - такі непосиди! Вуличний ігровий атрибут дитячого майданчика "скелелазна стіна" стане відмінним рішенням для батьків, які цікавляться всебічним розвитком дитини, і в той же час, переживають за безпеку дітей на вулиці. Скелелазна стіна додасть інтерес юних дослідників до дитячого майданчика і буде улюбленим місцем проведення часу на ній. Дертися по стіні, хапаючи один за одним різнокольорові зачепи, захоплююче і фізично дано не всім. Цей елемент ігрового майданчика вимагає вправності і сили, а також сміливості і уважності. Представлені тут скелелазні конструкції швидше аматорські, ніж професійні. Останні в Україні можна зустріти на закритих секціях спортивних або платних розважальних центрах. Пропонований нами скалодром для вулиці - це конструкція заввишки від 150 до 200см у вигляді односторонньої стінки або двосторонньої з міцним заземленням нижній частині. Камені у скалодрома (зачепи) мають різну форму і колір. Це дає можливість дертися по ньому як просунутим так і початківцям любителям скелелазного мистецтва. Продукція якісна, сприяє розвитку дитячої уважності.

Замовити скалодром Ви можете в магазині "Непоседа" (Київ Україна). Якісно, ​​швидко і надійно відвантажуємо зі складу в Києві. Оплата здійснюється трьома способами: готівкою, банківською картою і післяплатою або безготівковій формі оплати.
Працюємо з понеділка по неділю, оперативно приймаємо замовлення в роботу. У магазину є великий асортимент дитячих товарів для спортивного дитячого майданчика, безліч позитивних відгуків, а також ми надаємо всю необхідну інформацію покупцям, консультуємо і допомагаємо прийняти правильне рішення, яке буде радувати Вас і Вашої дитини день за днем!